Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wilgoć gromadząca się wewnątrz ścian czy stropów sprzyja rozwojowi grzybów oraz pleśni, co nie tylko powoduje powstawanie nieestetycznych plam, lecz także jest niekorzystne dla zdrowia osób przebywających w budynku. Jej usunięcie bywa zaś kłopotliwe i może wiązać się nawet z koniecznością nieplanowanego remontu. Skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią stanowi na szczęście folia paroizolacyjna, którą proponujemy w naszym sklepie. Dzięki niej uchronisz się przed powstawaniem grzybów czy pleśni, a tym samym naruszeniem warstwy termoizolacyjnej budynku.

Zastosowania folii paroizolacyjnej

Folia paroizolacyjna, którą proponujemy w naszym sklepie, znajduje zastosowanie przede wszystkim w stropach i poddaszach w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych, zapewniając skuteczną ochronę przed wilgocią. Ponadto oferowane produkty sprawdzają się też w ścianach pomieszczeń, w których gromadzi się zwiększona ilość pary wodnej. Nasza folia paroizolacyjna jest niezwykle łatwa w montażu z pomocą specjalistycznej taśmy klejącej.

Zalety folii paroizolacyjnej z naszego sklepu

Proponowana folia paroizolacyjna odznacza się wyjątkowymi właściwościami pozwalającymi na wykonanie skutecznej termoizolacji, ale na tym nie kończą się jej zalety. Nasze produkty są również bardzo wytrzymałe i odporne na rozrywanie, a niektóre z nich wyposażono dodatkowo w warstwę aluminiową, która zapobiega utracie ciepła. Warto zwrócić szczególną uwagę na Paroizol Activ, folię paroizolacyjną usuwającą nadmiar pary wodnej za pomocą inteligentnych zaworów. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Oferta folii paroizolacyjnej oraz wielu innych produktów

W naszym sklepie proponujemy najwyższej jakości folie paroizolacyjne oraz inne produkty budowlane, stale poszerzając ofertę, aby spełniać oczekiwania wszystkich Klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także w pełni indywidualne podejście do każdego zamówienia. Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i doradzą, jaką folię paroizolacyjną wybrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl